Facials, eyelash extensions and tint, eyebrow tint and shape, waxing, spray tan,manicure, pedicure, nail extensions and overlays, nail art for your wedding day, engagement, family celebrations, party or holiday or add some nail beauty to your everyday life.

.


ZAPRASZAM WSZYSTKICH SERDECZNIE NA:


1.PRZEDLUZANIE I STYLIZACJE PAZNOKCI

Paznokcie wykonywane są metodą akrylową, żelową bądź combo

przedłużanie i wzmacnianie naturalnych paznokciza pomocą tipsa lub formy;

rekonstrukcja obgryzionych i zniszczonych paznokci ( cover gel);

french;

french z optycznym przedłużeniem naturalnego łożyska paznokcia, (cover gel);

zdobienie paznokci za pomocą cyrkoni, brokatów, hologramów, kruszonej muszli, siateczek, niteczek, wielu różnych kształtów... itp.;

cyrkonie Swarovskiego (w tym french z cyrkoni);

kolczykowanie paznokci

zdobienia 3D- motywy kwiatowe i zwierzęce;

zdobienia farbami akrylowymi- One Stroke (motywy kwiatowe), motywy zwierzęce, abstrakcje

2.MAKIJAZ

3.OCZYSZCZANIE TWARZY

4.WOSLOWANIE CIALA I TWARZY

5.PRZEDLUZANIE RZES METODA JEDEN DO JEDNEGO (RZESY INDYWIDUALNE) oraz KEPKI

6.HENNA RZES

7.HENNA I REGULACJA BRWI

8. OPALANIE NATRYSKOWE

9. MASAZE (SZEWDZKI. INDYJSKI GLOWY)Debs :)

Debs :)

Wednesday, 30 June 2010

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs


To nowatorska metoda przedłużania rzęs polegająca na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej (jedna do jednej) dzięki której osiąga się efekt przedłużenia, pogrubienia i zagęszczenia.
Rzęsy idealnie imitują naturalną rzęsę. Są anatomicznie profilowane co ułatwia ich idealne dopasowanie do naturalnych rzęs. Maja dwa stopnie podwinięcia (naturalne i mocniej podkręcone), są różnej długości, grubości i koloru.
                               
Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. W zależności od rodzaju rzęs klientki, dobierany jest kształt i rodzaj doklejanych rzęs. W efekcie uzyskujemy wyraziste spojrzenie, pełne blasku i kobiecości. Oko staje się wyraziste, co podczas uroczystości i sesji fotograficznych (np.ślubnych) ma ogromne znaczenie. Rzęsy nie wymagają malowania, bez względu na porę dnia czy nocy wyglądają pięknie. Są idealnym rozwiązaniem dla zabieganych i zapracowanych kobiet.
                    
                                 
                                  

  • ·         Wydłużanie rzęs - dodaje oczom wyrazistości i głębi. Nigdy więcej tuszu do rzęs, rozmazanych oczu, smug i grudek.
               
  • ·         Zagęszczanie rzęs - idealne jeżeli rzęsy są nie tylko krótkie, ale i rzadkie idealnym zabiegiem jest dla nich zagęszczenie.
                           
  • ·         Zdobienie - za pomocą kolorowych rzęs lub kryształków Swarovski spojrzenie staje się jeszcze bardziej kuszące i uwodzicielskie. Aby efekt był ekstremalny nałóż tusz (dostosowany do tego rodzaju rzęs).
                                
  • ·         Regulacja brwi i henna - dopełnia efektu idealnego oka.
                       

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Efekt natychmiastowy po zakończeniu zabiegu.
                                        


Przedłużanie i zagęszczanie rzęs - pytania i odpowiedzi:
                                    
Czy do rzęs  można stosować tusz?
Główną zaletą rzęs  jest brak konieczności stosowania tuszu. Jeżeli jednak chcesz go używać, zapytaj o tusz przeznaczony specjalnie do rzęs. Nie wolno używać tuszy wodoodpornych.
                        
            

Jak dbać o rzęsy?
Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Po zabiegu koniecznie zapoznaj się z instrukcją postępowania, gdzie znajdziesz porady, jak pielęgnować swoje nowe rzęsy.

            
                
            
Jak długo utrzymują się rzęsy?
Rzęsy wypadają zgodnie z biologicznym rytmem życia naturalnych rzęs, które rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni. Dlatego, dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs zalecam uzupełnianie co 2-4 tygodnie, gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

            
                
           

Jak się przygotować do zabiegu?
Przed zabiegiem nie należy podkręcać rzęs ani używać tuszu. Wyjąć soczewki kontaktowe, a twarz dokładnie umyć i odtłuścić. Pozostałe czynności zostaną wykonane przez stylistkę.

           
            
                         


Jak przebiega aplikacja rzęs?
W pozycji leżącej, wygodnie, z zamkniętymi oczami. Procedurę wykonuje przeszkolona stylistka przyklejając rzęsy  pojedynczo - jedna rzęsa syntetyczna do jednej rzęsy naturalnej - przy użyciu specjalnie opracowanego, bezpiecznego kleju.

             
             
                

Z czego wykonane są rzęsy?
Rzęsy  wykonane są z syntetycznego włókna o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Dostępne są w wielu kolorach, m. in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe i fioletowe oraz w różnych rozmiarach - od 7 do 14 mm i w trzech grubościach.

                  
                  
               

Czy rzęsy są bezpieczne?
Procedura aplikacji jest bezbolesna i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych. W większości przypadków stan rzęs naturalnych wręcz się poprawia. Wynika to z faktu, że nosząc rzęs  nie musisz stosować tuszu, który źle wpływa na młode, rosnące rzęsy. Rzęsy  przykleja się do rzęs naturalnych w odległości co najmniej 1 mm od powieki przy użyciu specjalnego, bezpiecznego kleju. W odróżnieniu od starszych metod, rzęs nie przytwierdza się nigdy do powiek. W razie potrzeby rzęsy  można usunąć przy pomocy bezpiecznego preparatu podczas krótkiej wizyty w salonie.

           
              
                

Czy do rzęs  można stosować tusz?
Główną zaletą rzęs  jest brak konieczności stosowania tuszu. Jeżeli jednak chcesz go używać, zapytaj o tusz przeznaczony specjalnie do rzęs. Nie wolno używać tuszy wodoodpornych.

             
                        
      

Jak dbać o rzęsy?
Twoje nowe rzęsy będą długie, gęste i piękne! Aby się nimi cieszyć, nie musisz zmieniać trybu życia. Są odporne na wodę, pot i łzy, można więc z nimi pływać, kąpać się i ćwiczyć bez przeszkód. Po zabiegu koniecznie zapoznaj się z instrukcją postępowania, gdzie znajdziesz porady, jak pielęgnować swoje nowe rzęsy.